Шкільний портфелик

Допомогти зараз

1 вересня – справжнє свято для тих, хто вперше йде до школи. Всі ми, дорослі, пам’ятаємо трепет підготовки до шкільних занять: як збирали у новенький портфелик зошити, ручки, олівці до яскравого та захоплюючого процесу навчання. Проте, на жаль, придбання необхідного шкільного приладдя часто є непосильним викликом для діток з кризових та багатодітних родин, сімей переселенців та сімей, які постраждали від воєнних дій.

Карітас України проводить всеукраїнську благодійну акцію «Шкільний портфелик». Її мета – не лише зібрати кошти, аби забезпечити дітей із малозабезпечених, багатодітних та кризових сімей всім необхідним до початку навчального року, але й створити атмосферу свята для дітей та підлітків, дати їм відчути підтримку небайдужих людей.

За роки проведення акції вже десятки тисяч школярів змогли отримати новенькі шкільні портфелі, наповнені необхідними канцтоварами. Матеріальну допомогу акції надають жертводавці – приватні особи, бізнес-структури, церковні спільноти, міжнародні благодійники – всі ті, кому небайдужі проблеми ближніх, і хто відчуває відповідальність за долю українських дітей.

З початком літа ми розпочинаємо цьогорічну акцію «Шкільний портфелик». Долучившись до неї, ви допоможете нам перетворити Перший дзвоник на справжнє свято для тисяч діток з потребуючих родин. Всі кошти, зібрані в рамках акції, використаємо на придбання шкільних портфеликів та канцелярії для діток у різних містах України.