Лобіст

Назва посади: Лобіст

 

Обов’язки:

 

 1. Проведення регулярного моніторингу оголошених місцевими органами виконавчої влади конкурсів та пропозицій щодо залучення організацій громадянського суспільства до виконання соціального замовлення із залученням бюджетних коштів.
 2. Підготовка пакету документів необхідних для участі організацій-виконавців проекту у конкурсах із залучення організацій громадянського суспільства до виконання соціального замовлення із залученням бюджетних коштів, інших програм фінансування, що оголошуються/виконуються в межах адміністративно територіальної-одиниці виконання проекту.
 3. Створення платформуи де НГО та інші зацікавлені сторони зможуть зустрічатися і взаємодіяти для подальшого розвитку та реалізації спільних ініціатив.
 4. Реалізація відкритих заходів для НГО та інших зацікавлених сторін, що матимуть позитивні відгуки на місцевих / національних ЗМІ з підвищення інтересу до проблем і умов постраждалих від конфлікту людей.
 5. Розробка плану дій для включення нових / якісніших послуг для постраждалих від конфлікту людей у співпраці з місцевими органами влади, бенефіціарами та НГО.
 6. Інформування персоналу проекту щодо існуючих державних стандартів соціальних послуг.
 7. Надання роз’ясненнь щодо існуючої перспективи надання соціальних послуг Карітасом із залученням бюджетних коштів.
 8. Розробка дорожньої карти для отримання місцевого фінансування ініціатив неурядового сектора.
 9. Подання від імені організації-виконавця проекту підготовлену документацію, необхідну для участі у конкурсах по виконанню соціального замовлення та інших програмах залучення фінансування за місцем проведення таких конкурсів/програм.
 10. Регулярне проведення установчих семінарів для усіх учасників місцевих команд для детального інструктажу щодо правильного застосування діючих нормативних актів, що регулюють надання соціальних послуг.
 11. Розробка, за участю представників команд, типових зразків договорів про співпрацю з ключовими інституціями, управліннями та організаціями, договорів з клієнтами, інших додаткових документів, які обумовлені у стандарті надання послуги.
 12. Надання консультацій та роз’яснення учасникам команди щодо правових питань надання відповідних соціальних послуг.
 13. Регулярне здійснення збору та аналізу критичних зауважень від спеціалістів Карітасу щодо ефективності та якості надання послуг. На основі зібраної інформації готувати аналітичні довідки та рекомендації щодо покращення існуючих послуг та стандартів.
 14. Організація обговорення необхідності цих змін із іншими залученими інституціями та подання в органи місцевої влади письмових пропозицій щодо внесення змін.
 15. Доносити до державних діячів і громадськості інформацію точно і повно, стежити за зміною ситуації та своєчасно інформувати про це зацікавлені сторони та клієнтів.
 16. Представляти інтереси отримувачів соціальних послуг цільових груп проекту в органах місцевої влади в разі виявлення однотипних потреб/проблем.

 

Вимоги:

 1. Повна вища освіта юридична, економічна, соціологічна, політологічна (магістр, спеціаліст).
 2. Досвід роботи на займаній посаді 3- х років.
 3. Повинен знати: організаційну структуру; Конституцію України; нормативно-правові і законодавчі акти України; систему організації контролю за виконанням документів;
 4. Стежити за зміною ситуації та своєчасно інформувати про це зацікавлені сторони.
 5. Постійно підвищувати рівень своєї компетентності, шанобливо ставитися до партнерів і конкурентів.

 

Надсилайте резюме та супровідний лист