Видання

На роздоріжжі

Аналітичні матеріали комплексного дослідження процесів української трудової міграції.
За редакцією І. Маркова. Львів, 2009, 260 ст., українською мовою.

 

 

 

Завантажити

BraiNet-Working: Трудова міграція як інструмент інтернаціоналізації

Збірка матеріалів комплексного дослідження трудової міграції та ринків праці. Видання підготовлено та зроблено з дозволу Університету Ла Сапієнца, Рим, Італія.
Головний редактор: Ростислав Кісь. Львів 2010, 380 cт., українською мовою.

Завантажити

Навігатор українського мігранта

Довідкове видання про умови міграції до держав Євросоюзу та Росії. Довідник призначений для кожного українця, що має намір виїхати закордон.
Упорядники видання: Максим Бондаренко, єрм. Юстин Бойко, Ігор Марков, Григорій Селещук, Андрій Якуб’як.Львів, 2009, 256 ст.,українською мовою.

завантажити

Слухати з любов’ю. Пасторальний порадник

Проблема ВІЛ/СНІДу торкається не поодиноких людей чи певних прошарків соціуму, а всього суспільства: бідних і багатих, іноземців і місцевих жителів, чоловіків і жінок, людей похилого віку, дітей і молоді, людей різних професій, віросповідання і національної приналежності.
Переклад з англійської (Listening with Love, Fr. Robert Igo): Дзвенислава Чайківська, редактор: Ірина Голота, богословська редакція:о. Андрій Нагірняк. Львів, 2007, 124 ст., українською мовою.

ЗАВАНТАЖИТИ

Інформаційно-звітне видання про роботу з неповносправною молоддю

У брошурі – загальна інформація про неповносправних людей в Україні, опис роботи Карітасу України в даній сфері сціальної роботи, характеристика кожного із центрів, мистецькі вироби неповносправних людей, їх поезія та інше.
Львів, 2012, 24 ст., українською та англійською мовами.

ЗАВАНТАЖИТИ

Інформаційно-звітне видання про роботу з людьми похилого віку і важкохворими

Брошура про проект “Домашня опіка” і роботу Карітасу України з одинокими людьми похилого віку, людьми, що живуть із ВІЛ\СНІДом, жертвами тоталітарних режимів, невиліковно хворими.
Львів, 2012, 16 ст., українською та англійською мовами.

ЗАВАНТАЖИТИ

Інформаційно-звітне видання про мобільну роботу з молоддю

Брошура містить інформацію про проект і концепцію мобільної роботи з молоддю Карітасу України, регіональні центри по мобільній роботі з кризовими дітьми і молоддю, а також інформацію про проблеми у сфері соціального захисту дітей та сімей з дітьми в Україні.
Львів, 2014, 52 ст,
українською та англійською мовами.

ЗАВАНТАЖИТИ