Видання

Любов’ю служіть один одному

МБФ Карітас України. Любов’ю служіть один одному. Посібник для організації соціального служіння у парафіях. – Львів: Логос, 2017. – 276 с. Іл.

завантажити
Слухати з любов’ю. Пасторальний порадник

Проблема ВІЛ/СНІДу торкається не поодиноких людей чи певних прошарків соціуму, а всього суспільства: бідних і багатих, іноземців і місцевих жителів, чоловіків і жінок, людей похилого віку, дітей і молоді, людей різних професій, віросповідання і національної приналежності.
Переклад з англійської (Listening with Love, Fr. Robert Igo): Дзвенислава Чайківська, редактор: Ірина Голота, богословська редакція:о. Андрій Нагірняк. Львів, 2007, 124 ст., українською мовою.

ЗАВАНТАЖИТИ
ДОЛАЮЧИ РОЗЛОМИ

ДОЛАЮЧИ РОЗЛОМИ:
У ПОШУКУ ВІДПОВІДЕЙ
НА ВИКЛИКИ ІНТЕГРАЦІЇ ПОТЕРПІЛИХ ВІД ЗБРОЙНОГО КОНФЛІКТУ
(АНАЛІТИЧНІ ЗАПИСКИ НА ПОЛЯХ)

завантажити
Інформаційно-звітне видання про мобільну роботу з молоддю

Брошура містить інформацію про проект і концепцію мобільної роботи з молоддю Карітасу України, регіональні центри по мобільній роботі з кризовими дітьми і молоддю, а також інформацію про проблеми у сфері соціального захисту дітей та сімей з дітьми в Україні.
Львів, 2014, 52 ст,
українською та англійською мовами.

ЗАВАНТАЖИТИ
Інформаційно-звітне видання про роботу з людьми похилого віку і важкохворими

Брошура про проект “Домашня опіка” і роботу Карітасу України з одинокими людьми похилого віку, людьми, що живуть із ВІЛ\СНІДом, жертвами тоталітарних режимів, невиліковно хворими.
Львів, 2012, 16 ст., українською та англійською мовами.

ЗАВАНТАЖИТИ
Інформаційно-звітне видання про роботу з неповносправною молоддю

У брошурі – загальна інформація про неповносправних людей в Україні, опис роботи Карітасу України в даній сфері сціальної роботи, характеристика кожного із центрів, мистецькі вироби неповносправних людей, їх поезія та інше.
Львів, 2012, 24 ст., українською та англійською мовами.

ЗАВАНТАЖИТИ